z Twoich Zdjęć

Chcesz zachować wspomnienia, uwiecznić ważne dla Ciebie i Twojej rodziny chwile? – możesz zlecić nam wydrukowanie i przygotowanie jako produktu Twojego zdjęcia. Zamówisz u nasz fototapetę, obraz, naklejkę lub wydruk na szybie.
Pamiętaj – materiał cyfrowy jaki chcesz wydrukować musi być w bardzo dobrej rozdzielczości – zdjęcia będą wtedy wyraźnie a Ty będziesz zadowolony z efektu.
Wybrane przez Ciebie zdjęcie możemy wykadrować, poprawić jego jakość, odbić lustrzanie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za takie dopasowania.

Zobacz jak można zmienić kolor – dopasowując fotografie do swojego wnętrza – na czarno-białą, sepię lub inny mono-kolor. Takie proste zmiany koloru też są bezpłatne.

Trochę inspiracji.

Możesz zlecić nam wydruk na fotolaminacie, który zamocujesz w łazience lub w kuchni – w miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne.

Okleiny meblowe – czyli naklejki na szafy, lub lodówki to także dobre miejsce na Twoje zdjęcia.

Nie zapominajmy o klasycznej fototapecie do przyklejania na ścianę.

oczywiście możesz zamówić u nas obraz na płótnie naciągnięty na sosnowe krosno – jak obrazy które mamy w naszej ofercie.

Przygotowujemy też indywidualne projekty na zamówienie klienta.
Prześlij do nas swój materiał i podaj oczekiwane rozmiary – sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.

*Niestety, mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie przygotować obrazu ze zdjęć znalezionych przez Was w internecie.
Obrazy i zdjęcia umieszczane w sieci sa specjalnie skompresowane i nie nadają się do drukowania wielkoformatowego, poza tym objęte są prawami autorskimi i autor/właściciel musi wyrazić zgodę na ich reprodukcję.*

W internecie masz dostęp do wielu płatnych baz zdjęć. Pomożemy Ci się odnaleźć w ich gąszczu.
Możesz zakupić tam zdjęcia i zlecić nam ich wydruk tylko dla Ciebie.

Uwaga! Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Wymagane jest zaakceptowanie polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby zaakceptować i zamkąć ten komunikat.