Foto-tapeta – szklana abstrakcja

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Check Mark Dowolne wymiary i kolory
  • Check Mark Darmowe próbki dekoracji
SKU: 12127-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta prezentuje abstrakcyjne kształty i formy, które wydają się być stworzone ze szkła. Każdy element wydaje się być delikatny i kruchy, jakby mógł rozbłysnąć w tysiące kawałków o każdej chwili. Główne kolory tej tapety to turkus, róż i bezbarwny.

Turkus dominuje. Jest to turkus o głębokim, intensywnym odcieniu, który przypomina błękitne wody tropikalnych morza. Róż, znajdujący się obok turkusu, jest delikatny i subtelny, dodając dekoracji nieco kontrastu. Kolory te płynnie przechodzą jeden w drugi, tworząc piękne przejścia.

Bezbarwny element tej tapety sprawia, że całość wydaje się być delikatna i przejrzysta, jak szkło. Ta bezbarwna warstwa nadaje wrażenie lekkości i przestrzeni, pozwalając abstrakcyjnym kształtom i formom na wydobycie się na pierwszy plan.

Ta tapeta jest nie tylko estetycznym dziełem sztuki, ale także źródłem inspiracji i zachwytu. Jej abstrakcyjne kształty i kolorystyka sprawiają, że wnętrze, w którym się znajduje, staje się bardziej nowoczesne i wyrafinowane. To prawdziwe arcydzieło sztuki w formie tapety, które z pewnością przyciąga uwagę i pobudza wyobraźnię każdego, kto ma przyjemność ją oglądać.

[opis-materialow-fototapeta]

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna