Foto-tapeta – szklana abstrakcja (sku:nma/12127-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12127-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta prezentuje abstrakcyjne kształty i formy, które wydają się być stworzone ze szkła. Każdy element wydaje się być delikatny i kruchy, jakby mógł rozbłysnąć w tysiące kawałków o każdej chwili. Główne kolory tej tapety to turkus, róż i bezbarwny.

Turkus dominuje. Jest to turkus o głębokim, intensywnym odcieniu, który przypomina błękitne wody tropikalnych morza. Róż, znajdujący się obok turkusu, jest delikatny i subtelny, dodając dekoracji nieco kontrastu. Kolory te płynnie przechodzą jeden w drugi, tworząc piękne przejścia.

Bezbarwny element tej tapety sprawia, że całość wydaje się być delikatna i przejrzysta, jak szkło. Ta bezbarwna warstwa nadaje wrażenie lekkości i przestrzeni, pozwalając abstrakcyjnym kształtom i formom na wydobycie się na pierwszy plan.

Ta tapeta jest nie tylko estetycznym dziełem sztuki, ale także źródłem inspiracji i zachwytu. Jej abstrakcyjne kształty i kolorystyka sprawiają, że wnętrze, w którym się znajduje, staje się bardziej nowoczesne i wyrafinowane. To prawdziwe arcydzieło sztuki w formie tapety, które z pewnością przyciąga uwagę i pobudza wyobraźnię każdego, kto ma przyjemność ją oglądać.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna