Obraz abstrakcja twarzy (sku:nma/12031-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Obraz przedstawia abstrakcję, która ukazuje połowę twarzy kobiety. Widzimy jedno, mocno zarysowane oko, które jest centralnym punktem kompozycji. Całość skoncentrowana jest na uwydatnieniu wyrazistych kształtów, a nie na wiernym oddaniu rzeczywistości.

Paleta kolorów dominuje złoto, brąz oraz czarny. Złote barwy nadają obrazowi elegancję, luksusowy wygląd oraz szlachetność. Brąz dodaje ciepła i głębi, podczas gdy czarny kontrastuje z innymi kolorami, podkreślając ostre kształty.

Artysta zastosował różne abstrakcyjne kształty, które składają się na całość dzieła. Kontury tworzą zawiłe linie, które dodają dynamiki i ruchu. Możemy dostrzec, że artysta świadomie gra z proporcjami i perspektywą, co sprawia, że obraz wydaje się jakby przekształcał się w nieskończoność.

Wizualny efekt jest intrygujący, zachęcając widza do refleksji i interpretacji. Abstrakcyjne elementy w połączeniu z reprezentacją połowy kobiecej twarzy oraz pojedynczym okiem, pozostawiają wiele miejsca dla wyobraźni. Może to symbolizować tajemniczość i głębię ludzkiego wnętrza lub być odniesieniem do metafizycznych idei.

Całokształt kompozycji abstrakcyjnych kształtów w złotych kolorach z dodatkiem brązu i czarnego zapewnia nam emocjonalne doświadczenie i artystyczne wyzwanie, które pozostawiają ślad w naszej pamięci.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm