Obraz abstrakcja – uporządkowane formy (sku:nma/12021-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Obraz przedstawia abstrakcję w ciepłych tonacjach brązu, brunatnego i beżu. Cała kompozycja jest zorganizowana w sposób uporządkowany, co tworzy spójną harmonię i przyciąga wzrok widza.

Na pierwszym planie znajdują się wyraźne, geometryczne kształty w odcieniach brązu, które harmonijnie współgrają z otaczającym krajobrazem. Linie i kształty są precyzyjne i wyważone, co dodaje obrazowi wyrafinowania.

Ciepłe tonacje brązu, brunatnego i beżu wraz z uporządkowanymi formami abstrakcji tworzą atmosferę spokoju i harmonii, zachęcając widza do chwili refleksji i wewnętrznego zacisza. Obraz może mieć zarówno artystyczny, jak i medytacyjny charakter, pozwalając każdemu widzowi odkryć własne znaczenie i interpretację.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D