Obraz abstrakcja z turkusem (sku:nma/12027-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Obraz z abstrakcją, przedstawia unikalny i ekspresyjny widok artystycznego wyobrażenia. Dominujące kolory brązu wzbogacone o subtelne odcienie turkusu tworzą harmonijną i spokojną atmosferę.

Ubocznym elementem obrazu jest zarys twarzy, której wyraźność jest zredukowana do minimalistycznego, ale sugestywnego wizerunku. Artysta zdecydował się na wyrażenie emocji i cech twarzy za pomocą abstrakcyjnych linii i kształtów, co dodaje tajemniczości i prowokuje do refleksji.

Widoczne w oddali brązowe obszary pozostawiają pole do interpretacji, umożliwiając odbiorcy odkrycie własnych znaczeń i skojarzeń. Przestrzeń w tle może być interpretowana jako opuszczony krajobraz, miejsce pełne nostalgii i tajemniczości.

Turkusowe akcenty dodają dynamiki i orzeźwienia, przełamując monotonię brązów. To intrygujące połączenie kolorów sprawia, że obraz jest zaskakujący i niezwykle atrakcyjny dla oka.

Ten abstrakcyjny obraz wyróżnia się swoją oryginalnością i niepowtarzalnym stylem, pozostawiając otwartą przestrzeń dla wyobraźni odbiorcy i zapraszając go do odkrywania głębszych znaczeń i uczuć.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm