Obraz abstrakcyjne drzewa (sku:nma/12045-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na płótnie ukazuje się malownicza scena alei, w której drzewa tworzące korytarz wydają się pulsować życiem i energią. Artysta wykorzystał technikę impasto, nakładając farby grubą warstwą, dzięki czemu obraz ma wyraźną fakturę i trójwymiarowość. Ślady pociągnięć pędzla są wyraźnie widoczne, dodając rzeźbiarskiego wymiaru kompozycji.

Aleja z drzewami zajmuje centralną część obrazu, tworząc główny element kompozycji. Drzewa wznoszą się ku górze, ich gałęzie splatają się niczym korony. Ich liście i gałęzie zostały namalowane szerokimi, energicznymi ruchami pędzla, tworząc wrażenie ruchu i dynamiki. Wszystko to sprawia, że drzewa wydają się niemalże ożywione, pulsujące życiem.

Kolorystyka obrazu to paleta ciepłych barw: intensywna czerwień, pomarańcz i złocisty żółty. Te odcienie są jakby podbite promieniami słońca, które oświetlają całą scenę. Światło słoneczne przebija się przez liście drzew, tworząc plamy jaskrawego blasku na powierzchni ziemi i drzew.

Oświetlenie jest kluczowym elementem tego obrazu, podkreślającym dynamikę i witalność alei. Promienie słońca tworzą kontrast między obszarami jasnymi a cienistymi, dodając głębi i perspektywy. To światło rzuca ciepłe refleksy na gałęziach i liściach, podkreślając ich fakturę i kształt.

Całość kompozycji emanuje energią, życiem i radością. Widz ma wrażenie, że może praktycznie poczuć ciepło promieni słonecznych na swojej skórze, a ruch liści pod wpływem wiatru tworzy symfonię dźwięków natury. To obraz pełen siły natury i piękna, który przywołuje uczucie bliskości z otaczającym światem.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm