Obraz abstrakcyjne miasto (sku:nma/12043-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz przedstawia abstrakcyjne miasto, które roztacza się w oddali. W centrum kompozycji, na pierwszym planie, znajduje się abstrakcyjna postać kobiety. Jej sylwetka jest zarysowana dynamicznymi, płynnymi liniami, tworzącymi wrażenie ruchu i energii. Jej ciało jest skierowane w kierunku miasta, co sugeruje jej aktywny udział w tym niezwykłym otoczeniu.

Miasto wydaje się niemal nierealne, złożone z geometrycznych form i abstrakcyjnych struktur. W oddali można dostrzec wieżowce, mosty oraz inne architektoniczne elementy, które tworzą unikalny krajobraz miejski. Kolory użyte do przedstawienia miasta są intensywne i soczyste, dodając obrazowi głębokości i bogactwa.

W powietrzu unoszą się abstrakcyjne statki powietrzne, przypominające swobodne formy geometryczne, które podkreślają futurystyczny charakter tego miejsca. Światło odbija się od ich błyszczących powierzchni, tworząc efekt migotania i ożywienia. Stateczne unoszenie się tych statków wzbudza wrażenie harmonii i spokoju, kontrastując z energią emanującą z postaci kobiety i zawirowań miasta.

Całość obrazu emanuje dynamiką, kontrastami i emocjami. Abstrakcyjne elementy miasta i statków powietrznych pozostawiają pole do wyobraźni widza, pobudzając go do refleksji nad przyszłością, technologią oraz relacjami między abstrakcyjnymi formami a ludzką egzystencją.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D