Obraz baśniowe kwiaty (sku:nma/12088-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym urokliwym obrazie widzimy spokojne zwierzę zaczerpnięte prosto z bajkowej opowieści. Leży ono spokojnie, w stanie głębokiego snu, na miękkiej murawie, otoczonej przez magiczny las.

Na grzbiecie tego zwierzęcia rosną kępy kwiatów w najpiękniejszych barwach. Kwiaty te wydają się kwitnąć tylko dla samego uroku sceny. Ich delikatne płatki tworzą harmonijną mozaikę kolorów, które kontrastują z tłem lasu.

W drugim planie, częściowo w cieniu wysokich drzew, ukazują się promienie słoneczne. Przebijają się przez gęsty liściasty baldachim, tworząc złociste prześwity na ziemi. To promienie słoneczne dają obrazowi aurę tajemnicy i magii, ponieważ oświetlają tylko wybrane fragmenty lasu, podkreślając atmosferę snu i cudowności.

Cały obraz emanuje spokojem i marzycielską atmosferą. To jakby chwilowa zatrzymanie czasu w bajkowym świecie, gdzie nawet zwierzęta mogą odnaleźć spokój i wyciszenie w objęciach natury.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D