Obraz baśniowe kwiaty (sku:nma/12088-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym urokliwym obrazie widzimy spokojne zwierzę zaczerpnięte prosto z bajkowej opowieści. Leży ono spokojnie, w stanie głębokiego snu, na miękkiej murawie, otoczonej przez magiczny las.

Na grzbiecie tego zwierzęcia rosną kępy kwiatów w najpiękniejszych barwach. Kwiaty te wydają się kwitnąć tylko dla samego uroku sceny. Ich delikatne płatki tworzą harmonijną mozaikę kolorów, które kontrastują z tłem lasu.

W drugim planie, częściowo w cieniu wysokich drzew, ukazują się promienie słoneczne. Przebijają się przez gęsty liściasty baldachim, tworząc złociste prześwity na ziemi. To promienie słoneczne dają obrazowi aurę tajemnicy i magii, ponieważ oświetlają tylko wybrane fragmenty lasu, podkreślając atmosferę snu i cudowności.

Cały obraz emanuje spokojem i marzycielską atmosferą. To jakby chwilowa zatrzymanie czasu w bajkowym świecie, gdzie nawet zwierzęta mogą odnaleźć spokój i wyciszenie w objęciach natury.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm