Obraz dmuchawiec w kroplach deszczu (sku:nma/12052-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiam Ci obraz sielskiego krajobrazu, w którym głównym elementem jest delikatny dmuchawiec. Ten niezwykły kwiat, znany z rozsiewania swoich puchatych nasion na wietrze, stanowi centralny punkt na szerokiej i barwnej łące.

Jednak to nie wszystko, co sprawia, że obraz jest fascynujący. Na delikatnych włóknach dmuchawca można dostrzec kolorowe krople deszczu, które przywabiają wzrok swoim błyskiem. Każda kropla jest jak mikroskopijna perła, odbijająca światło w sposób magiczny. Tworzą one efekt, który przypomina tęczę w mikroskali, ożywiając całą kompozycję i nadając jej dodatkowego uroku.

Dmuchawiec, krople deszczu i kolorowa łąka tworzą harmonijną całość, przenosząc widza w świat piękna natury, gdzie każdy detal jest ważny i ma swoje znaczenie.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D