Obraz drzewa i wrzosy (sku:nma/12093-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiam Ci obraz malowniczej polany z wrzosami. To widok zachwycający swym pięknem i delikatnością.

Wokół polany wznoszą się drzewa o soczystej zieleni liści, a krzewy dodają głębokich odcieni zieleni, tworząc kontrast z miękkością wrzosów.

Nad gęstym lasem, który otacza polanę, unosi się łuna światła. Jest to naturalne światło księżyca lub gwiazd, które rozświetla otoczenie w delikatny sposób. To oświetlenie nadaje całości magii i tajemniczości, dodając kontrastu do ciemności lasu.

Mimo że na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że to pożar, ta iluzja jest wynikiem połączenia różowych wrzosów, zielonych drzew i krzewów oraz subtelnej łuny światła nad lasem. To obraz pełen spokoju, uroku natury i harmonii, której niezwykła gra świateł i kolorów przyciąga wzrok i wyobraźnię obserwatora.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D