Obraz dwa różowe kwiatki (sku:nma/12090-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12090-o Kategorie: ,

Opis

Na tym malowniczym obrazie widoczne są dwa delikatne kwiaty w odcieniach różu, które emanują subtelnym pięknem. Kwiaty te są głównymi bohaterami tego kompozycji, wyróżniając się na tle głębokiej ciemnej przestrzeni.

Płatki kwiatów układają się w sposób harmonijny i zbalansowany. Wewnętrzne płatki są intensywnie różowe, tworząc centrum kwiatów. Ich brzegi są nieco jaśniejsze, co nadaje im delikatny efekt przejścia między odcieniami różu. Te subtelnie odmienne odcienie nadają płatkom głębię i trójwymiarowość.

W samym centrum każdego kwiatu można zaobserwować wyjątkowy akcent – fioletowo-żółtą część, która przyciąga uwagę i dodaje kontrastu do głównego odcienia różu. To połączenie fioletu i żółci tworzy wyraziste centrum, które wyróżnia się wśród delikatnych płatków.

Wspaniale kontrastujące z kwiatami ciemne tło podkreśla ich piękno i dodaje im głębi. Kwiaty wydają się niemalże emanować ze środka tego tła, tworząc efekt trójwymiarowości i wydobywając ich subtelne detale.

Ten obraz ukazuje harmonię i równowagę między delikatnością kwiatów a mrocznym tłem, tworząc wrażenie czegoś wyjątkowego i pięknego.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm