Obraz dwa różowe kwiatki (sku:nma/12090-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12090-o Kategorie: ,

Opis

Na tym malowniczym obrazie widoczne są dwa delikatne kwiaty w odcieniach różu, które emanują subtelnym pięknem. Kwiaty te są głównymi bohaterami tego kompozycji, wyróżniając się na tle głębokiej ciemnej przestrzeni.

Płatki kwiatów układają się w sposób harmonijny i zbalansowany. Wewnętrzne płatki są intensywnie różowe, tworząc centrum kwiatów. Ich brzegi są nieco jaśniejsze, co nadaje im delikatny efekt przejścia między odcieniami różu. Te subtelnie odmienne odcienie nadają płatkom głębię i trójwymiarowość.

W samym centrum każdego kwiatu można zaobserwować wyjątkowy akcent – fioletowo-żółtą część, która przyciąga uwagę i dodaje kontrastu do głównego odcienia różu. To połączenie fioletu i żółci tworzy wyraziste centrum, które wyróżnia się wśród delikatnych płatków.

Wspaniale kontrastujące z kwiatami ciemne tło podkreśla ich piękno i dodaje im głębi. Kwiaty wydają się niemalże emanować ze środka tego tła, tworząc efekt trójwymiarowości i wydobywając ich subtelne detale.

Ten obraz ukazuje harmonię i równowagę między delikatnością kwiatów a mrocznym tłem, tworząc wrażenie czegoś wyjątkowego i pięknego.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D