Obraz – kot ze szmaragdem (sku:nma/12003-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym obrazie widzę urokliwego kota, który prezentuje się szczególnie urokliwie i intrygująco. Jego futro ma miękką, jedwabistą strukturę. Wartościowym elementem w jego wyglądzie są oczy, które wyróżniają się dwoma różnymi odcieniami.

Jedno z jego oczu emanuje zielenią. Drugie oko natomiast, ma inne zabarwienie, na przykład miłą złoto-żółtą barwę, tworząc niebywałą i charakterystyczną kompozycję odcieni.

Na szyi kota widać poza tym efektowny oliwkowy szmaragd położony na fioletowo-różowej kryzie. Jest to ozdóbka o miękkiej fakturze, która przyciąga uwagę i perfekcyjnie łączy się z neutralnymi barwami jego futra.

Całość zbiorów powoduje, że kot zdaje się wręcz tajemniczy. Jego uśmiech na pyszczku i lekko uniesione uszy wskazują na to, że jest pewny siebie i stonowany. Wszystko to razem stwarza obrazowi nadzwyczajną harmonię i piękno, oddając ponadto zmysłową naturę tego uroczo szczególnego kota z dwukolorowymi oczami, szmaragdem na szyi oraz fioletowo-różową kryzą.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D