Obraz – kot ze szmaragdem

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Check Mark Dowolne wymiary i kolory
  • Check Mark Darmowe próbki dekoracji

Opis

Na tym obrazie widzę urokliwego kota, który prezentuje się szczególnie urokliwie i intrygująco. Jego futro ma miękką, jedwabistą strukturę. Wartościowym elementem w jego wyglądzie są oczy, które wyróżniają się dwoma różnymi odcieniami.

Jedno z jego oczu emanuje zielenią. Drugie oko natomiast, ma inne zabarwienie, na przykład miłą złoto-żółtą barwę, tworząc niebywałą i charakterystyczną kompozycję odcieni.

Na szyi kota widać poza tym efektowny oliwkowy szmaragd położony na fioletowo-różowej kryzie. Jest to ozdóbka o miękkiej fakturze, która przyciąga uwagę i perfekcyjnie łączy się z neutralnymi barwami jego futra.

Całość zbiorów powoduje, że kot zdaje się wręcz tajemniczy. Jego uśmiech na pyszczku i lekko uniesione uszy wskazują na to, że jest pewny siebie i stonowany. Wszystko to razem stwarza obrazowi nadzwyczajną harmonię i piękno, oddając ponadto zmysłową naturę tego uroczo szczególnego kota z dwukolorowymi oczami, szmaragdem na szyi oraz fioletowo-różową kryzą.

[opis-materialow-obraz]

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D