Obraz park zimą (sku:nma/12101-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje urokliwy zimowy pejzaż w chwili zachodu słońca. To chwila, gdy dzień przechodzi w noc, a zimne, mroźne powietrze dodaje miejscu magicznego uroku. Centralnym punktem kompozycji jest spokojne jezioro. Powierzchnia jeziora jest spokojna i gładka, jak lustro, odbijając intensywne barwy zachodzącego słońca.

Zachód słońca maluje niebo w odcieniach ciepłych kolorów. Te barwy kontrastują z chłodnymi odcieniami zimowego krajobrazu, tworząc widowiskowy efekt wizualny. Widok słońca tonącego w horyzoncie sprawia, że niebo wydaje się płonąć płomieniami ognia, tworząc niezwykłe widowisko.

Na brzegu jeziora znajdują się drzewa, które stanowią kontrastujący element wobec otaczającej je białej, zimowej scenerii. Ich gałęzie pozbawione liści ukazują strukturalną piękność i surowość zimy. Drzewa stoją spokojnie w oddali, tworząc swego rodzaju ramę dla jeziora i zachodzącego słońca. Ich odbicie w spokojnej wodzie jest niemal idealne, tworząc wrażenie podwójnego krajobrazu – jeden rzeczywisty i drugi odzwierciedlony.

Choć scena wydaje się cicha i niemal nieruchoma, to przypomina o naturalnym cyklu zmian w przyrodzie. Zimowy mroźny schyłek dnia nad jeziorem jest momentem zadumy nad pięknem natury i przemijaniem czasu. Widz ma okazję zanurzyć się w spokojnym pięknie tego zimowego pejzażu i poczuć harmonię między chłodem i ciepłem, ciszą i intensywnością barw.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm