Obraz park zimą (sku:nma/12101-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje urokliwy zimowy pejzaż w chwili zachodu słońca. To chwila, gdy dzień przechodzi w noc, a zimne, mroźne powietrze dodaje miejscu magicznego uroku. Centralnym punktem kompozycji jest spokojne jezioro. Powierzchnia jeziora jest spokojna i gładka, jak lustro, odbijając intensywne barwy zachodzącego słońca.

Zachód słońca maluje niebo w odcieniach ciepłych kolorów. Te barwy kontrastują z chłodnymi odcieniami zimowego krajobrazu, tworząc widowiskowy efekt wizualny. Widok słońca tonącego w horyzoncie sprawia, że niebo wydaje się płonąć płomieniami ognia, tworząc niezwykłe widowisko.

Na brzegu jeziora znajdują się drzewa, które stanowią kontrastujący element wobec otaczającej je białej, zimowej scenerii. Ich gałęzie pozbawione liści ukazują strukturalną piękność i surowość zimy. Drzewa stoją spokojnie w oddali, tworząc swego rodzaju ramę dla jeziora i zachodzącego słońca. Ich odbicie w spokojnej wodzie jest niemal idealne, tworząc wrażenie podwójnego krajobrazu – jeden rzeczywisty i drugi odzwierciedlony.

Choć scena wydaje się cicha i niemal nieruchoma, to przypomina o naturalnym cyklu zmian w przyrodzie. Zimowy mroźny schyłek dnia nad jeziorem jest momentem zadumy nad pięknem natury i przemijaniem czasu. Widz ma okazję zanurzyć się w spokojnym pięknie tego zimowego pejzażu i poczuć harmonię między chłodem i ciepłem, ciszą i intensywnością barw.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D