Obraz portret kobiety (sku:nma/12040-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym obrazie widzimy portret kobiety o wyjątkowym i abstrakcyjnym wyglądzie. Jej głowa jest osnuta artystycznymi, abstrakcyjnymi elementami, tworzącymi niezwykłą koronę na szczycie jej głowy.

Jednak to, co przyciąga naszą uwagę, to oczy i usta kobiety. Oczy zostały podkreślone intensywnym kolorem, który przykuwa wzrok i nadaje im głębię i intensywność. Są to odcienie głębokiej zieleni i błękitu, które sprawiają, że wydają się one wręcz hipnotyzujące. Wzrok kobiety emanuje pewnym tajemniczym wyrazem, co sprawia, że trudno oderwać od niego spojrzenia.

Jej usta również zostały wyróżnione na tym obrazie. Są one namalowane w taki sposób, że wydają się niemal trójwymiarowe i nierealnie soczyste. Kolor ich pomadki bądź naturalnego odcienia ust jest intensywny, a usta same w sobie przykuwają uwagę swoją wyrazistością i sensualnością.

W tle widzimy morze i plażę. Morze malowniczo kontrastując z abstrakcyjnymi elementami głowy kobiety. Woda oceanu ma odcień turkusu, zależnie od nastroju artysty. Plaża jest piaszczysta i rozciąga się wzdłuż linii horyzontu. Delikatne fale docierają do brzegu, tworząc przyjemny rytm.

Ten obraz to połączenie abstrakcji, intensywnych kolorów i realistycznego krajobrazu. Przenosi nas do tajemniczego świata artystycznej wyobraźni, gdzie piękno kobiety splata się z siłami natury.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm