Obraz tęczowe drzewo

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Check Mark Dowolne wymiary i kolory
  • Check Mark Darmowe próbki dekoracji

Opis

Na płótnie rozciąga się malowniczy pejzaż, który przyciąga wzrok swoją harmonią i pięknem natury. Centralnym punktem kompozycji jest samotne drzewo, które wznosi się dumnie ku niebu. Jego korona jest gęsta i pełna bogactwa jesieni – liście przybierają odcienie intensywnych kolorów: złota, czerwieni, pomarańczy i niebieskiego. Światło odbija się od nich niczym promienie słońca, sprawiając, że całe drzewo wydaje się płonąć barwami.

Obok drzewa przechodzi człowiek. Jego obecność wprowadza do obrazu element ludzkiego bytu, kontrastując z majestatyczną samotnością drzewa.

Niebo w tle jest mistyczne i nieprzewidywalne. Pędzlem artysty ukośnie smugowane barwy tworzą ciekawy kontrast do ziemi. Odcienie nieba zmieniają się od jasnego błękitu na horyzoncie do głębokiej purpury i odcieni różu w wyższych partiach. To niebo stanowi tło dla całego obrazu, nadając mu atmosferyczności i uczucia przemijania czasu.

Artysta umiejętnie połączył naturalne piękno drzewa i liści z ludzką obecnością oraz odrobiną abstrakcji w przedstawieniu nieba. Całość tworzy pejzaż, który zachwyca zarówno barwnym bogactwem, jak i subtelnością emocji, wzbudzając uczucia spokoju, zadumy nad naturą i pięknem otaczającego świata.

[opis-materialow-obraz]

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D