Obraz z abstrakcyjną kompozycją (sku:nma/12026-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiam obraz abstrakcyjnych form i kształtów, w którym dominuje kolorystyka brązów, niebieskiego i delikatnego żółtego.

Dominujący kolor brązowy wprowadza głębię i ciepło do kompozycji, przypominając ziemię lub piasek. W połączeniu z niebieskim i delikatnym żółtym, uzyskujemy subtelny kontrast, który nadaje obrazowi równowagę i spójność.

Niebieskie pasma są jak fale rozchodzące się na powierzchni wody, emanujące spokojem i odprężeniem. Przenikają przez całą kompozycję, tworząc wrażenie przestrzeni i nieskończoności.

Delikatny żółty pojawia się jako punkty światła, ożywiając cały obraz. Dodaje on lekkości i energii, przyciągając wzrok i przyciągając uwagę widza.

Obraz abstrahuje od rzeczywistości, skupiając się na ekspresji i abstrakcyjnych wzorach, co daje widzowi możliwość samodzielnego interpretowania i odkrywania znaczeń.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D