Obraz z kotem z zielonymi oczami

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Check Mark Dowolne wymiary i kolory
  • Check Mark Darmowe próbki dekoracji

Opis

Opis produktu: obrazeczek z czarno-białym kotem o zielonych oczach.

Ten piękny dzieło przedstawia szarego kota o melancholijnych, zielonych oczach, który wyróżnia się własną osobowością i nadzwyczajnym urokiem. Cała zbiór została sporządzona w minimalistycznym wysmakowania, akcentując wyjątkowość i piękno samego kota.

Na pierwszy rzut oka, oglądający zauważa głębokość spojrzenia kota, które przyciąga uwagę i zapada w pamięć. Groszkowe oczy, jak klejnoty na tle szarego futra, emanują tajemniczością i inteligencją, pozostawiając efekt, że kot jest nie tylko zwierzęciem, ale także istotą o głębokich myślach i uczuciach.

Szarość futra jest idealnie oddana poprzez różnorodności kolorów i tekstur. Artysta z dbałością o ozdobniki stworzył spokojne przejścia pomiędzy cieniami i światłami, co tworzy kotu naturalności i trójwymiarowości.

Zestaw obrazeczku jest przyjemna, skupiając się na samym kocie i jego zielonych oczach. Tło jest jednolite, podkreślając głównego bohatera i pozwalając mu zająć centralne miejsce na płótnie.

Obrazek z siwym kotem o zielonych oczach mistrzowsko wpasuje się w różne mieszkania. Jego minimalistyczny styl sprawi, że będzie komponować się zarówno do eleganckich, jak i klasycznych projektowania. Może stwarzać niebywałą ozdobę sypialni, salonu czy biura, uzupełniając subtelnej gustowności i rozmachu każdemu pomieszczeniu.

To nie tylko obraz, ale równocześnie intensywny portret i hołd dla majestatycznego i fantastycznego charakteru kota. Dla sympatyków tych przepięknych stworzeń, obrazek z szarym kotem o zielonych oczach będzie cenną pamiątką, która przypomina o ich nadzwyczajnie i szczególnej więzi, jaką współgra człowieka z tymi zachwycającymi zwierzętami.

[opis-materialow-obraz]

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D