Obraz z różowymi kwiatami nad rzeką (sku:nma/12082-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiam Ci obraz tajemniczego lasu, w którym każdy szczegół wzbudza ciekawość i zdumienie. Las ten emanuje spokojem i enigmatycznym urokiem, zapraszając do odkrywania jego ukrytych tajemnic.

Na pierwszym planie obrazu widzisz spokojny strumyk, który płynie przez środek lasu. Strumyk zdaje się być cichym świadkiem tajemnic, które ukryte są w otaczającym go lesie.

Brzegi strumyka zdobią różowe kępy delikatnych kwiatów. Ich intensywny kolor kontrastuje z zielenią lasu, przyciągając wzrok i dodając nuty delikatności i romantyzmu do tej tajemniczej scenerii. Kwiaty te wydają się być odizolowane od zgiełku świata zewnętrznego, jakby stanowiły swoisty symbol ukrytych piękności natury.

W tle obrazu widoczne są drzewa, lecz ich kontury są lekko zamglone, tworząc efekt tajemniczego rozmycia. Drzewa te zdają się być strażnikami sekretów tego lasu, stojącymi w tle i skrywającymi wiele historii w swych gałęziach. Ich korony przesłaniają nieco światło, co dodaje dodatkowego uroku tej enigmatycznej scenerii.

Cała kompozycja obrazu jest nacechowana tajemniczą atmosferą. Cisza lasu jest prawie wyczuwalna, a jedynym dźwiękiem jest szept strumyka, który potęguje uczucie odosobnienia i kontemplacji.

Ten obraz tajemniczego lasu z przepływającym strumykiem, różowymi kwiatami i zamglonymi drzewami przenosi widza w magiczny świat natury, gdzie każdy element zdaje się kryć własne sekrety i historie, zachęcając do głębszego zanurzenia się w tym mistycznym otoczeniu.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D