obraz z włoskim miasteczkiem nocą (sku:nma/12073-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na mrocznym płótnie nocnego pejzażu ożywa mistyczna sceneria, ukazując most jako główny bohater tego malowniczego widoku. Most zdaje się płynąć nad neutralną tkaniną ciemnej rzeki, która odbija iskrzące się światła włoskiego miasta, tworząc romantyczne odbicie wody. Nocna aura stwarza temu miejscu niezwykłe urok, a niebo jest pokryte kocami nocy, na których ukazują się tysiące migoczących gwiazd.

W promieniach księżycowego światła most jawi się jako połączenie świata materialnego z duchowym. Jego architektura jest delikatnie wyeksponowana przez łagodne refleksy na mokrej nawierzchni. Most wydaje się wodzić obserwatora w podróż pośród rzeczywistością a marzeniami, zachęcając do odkrywania nieznanych zakątków metropolii i ludzkich dusz.

Włoskie miasto, ukryte częściowo w cieniu, emanuje doskonałym spokojem. Wąskie alejki wydają się zapraszać do spaceru, prowadząc w głąb zaułków i ukrytych dziedzińców. Okna okraszone delikatnymi żaluzjami zdają się strzec prywatnych historii mieszkańców. Kamienne budynki tworzących spójny zespół, pozostające budzieniem z przeszłości, są jak świadkowie czasu i opowieści opowiedzianych przez pokolenia.

Gwiazdy na niebie płoną jak diamenty, nadając całości niebiański blask. Ich iskrzące się światło przypomina, że nawet w najciemniejszych chwilach istnieje piękno, które można odkryć. To jakby natura sama utworzyła kontrast wśród ziemią a niebem, między odprężeniem miasteczka a wieczornym sklepionym niebem, aby zaznaczyć nadzwyczajność tego momentu.

To płótno jest zaproszeniem do oderwania się od codzienności i zanurzenia się w perspektywy, w którym noc ożywa magią mostu, włoskiego metropolii i gwiazd na niebie. Przenosi nas w podróż zarówno fizyczną, jak i emocjonalną, pozwalając nam zanurzyć się w atmosferze ukojenia i zastanowienia, jakie niesie nocny widok.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D