Obraz zachód słońca na plaży (sku:nma/12070-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawia się obraz plaży o zachodzie słońca, której piękna nie sposób nie zauważyć. Na pierwszy rzut oka rzuca się w oczy spokój tego miejsca. Małe fale delikatnie muskają brzeg, tworząc delikatne smugi.

Zachód słońca nadaje tej scenerii magiczny charakter. Niebo jest zabarwione głębokimi odcieniami czerwieni i pomarańczy, tworząc niebiański pejzaż. Promienie słońca, jak płomienie, oplatają się wokół chmur, rozświetlając je i tworząc ich kontury. Słońce, tuż przy horyzoncie, emanuje intensywnym blaskiem, który odbija się od spokojnej powierzchni morza, tworząc wrażenie, że cała plaża kąpie się w czerwonych odcieniach.

Palmy, jak wysokie strażniczki tego miejsca, unoszą się w powietrzu, przywodząc na myśl egzotyczne podróże i tajemnicze przygody. Ich liście delikatnie poruszają się na wietrze, wydając subtelny szelest. Kontrast między ciemnymi konturami palm a tłem nieba jest oszałamiający, dodając głębi i kontrastu całej kompozycji.

Na plaży można dostrzec nieliczne postacie spacerujące wzdłuż brzegu. W czerwonym blasku zachodzącego słońca ich cienie stają się długie i rozciągają się na piasku. To chwila zadumy i refleksji, która sprawia, że czas wydaje się zwolnić.

Cała sceneria emanuje spokojem i pięknem natury w pełnym blasku. To obraz, który przenosi widza w świat sielskiego spokoju i zachwytu nad potęgą natury, a jednocześnie przywołuje uczucia tęsknoty i zadumy w obliczu piękna, które przemija wraz z mijającym dniem.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D