Obraz zachód słońca nad oceanem (sku:nma/12069-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na malowniczym obrazie ukazuje się spektakularny zachód słońca nad bezkresnym oceanem. To magiczne chwile, gdy dzień powoli ustępuje nocy, a niebo i woda łączą się w harmonii barw i świateł.

Słońce, choć już w dużej części skryte za warstwami chmur, wciąż promienieje swoją obecnością. Światło przebija się przez gęstą pokrywę chmur, malując niebo odcieniami czerwieni i pomarańczy. Każdy promień zdaje się być jak promyk nadziei, przeszywając wierzchołki chmur i rozświetlając ich kontury.

Ocean spoczywa w turkusowej tonacji, a jego powierzchnia jest delikatnie pomarszczona lekkim powiewem wiatru. Woda odbija ogniste odcienie zachodzącego słońca, tworząc swego rodzaju lustrzaną refleksję nieba. To widok, który przywołuje uczucie spokoju i zadumy, ukazując piękno natury w jej najszlachetniejszej formie.

Na niebie, oprócz gęstych chmur, można dostrzec także błyszczące punkty. To perseidy – gwiazdy spadające, które zdają się być gośćmi na tym niebiańskim widowisku. Ich blask przecina niebo niczym migoczące diamenty, dodając jeszcze większej magii tej już tak pięknej scenie.

Wszystkie te elementy – zachód słońca, chmury, turkusowa woda i migocące gwiazdy – tworzą wspólnie obraz prawdziwej przepiękności natury, przypominając nam, jak piękny i zmysłowy może być świat wokoło nas.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D