Obraz zaczarowana dolina (sku:nma/12083-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przed Tobą malownicza sceneria – zaczarowana dolina, w której natura układa się w harmonijną i tajemniczą kompozycję. W głębi doliny, otoczonej gęstym lasem, wznoszą się drzewa o wyjątkowych kształtach.

W dolinie przemyka strumyk, który biegnie po omszałych kamieniach, nadając scenerii subtelny dźwięk szelestu wody. Każdy kamień zdaje się opowiadać historię, zapisaną w delikatnych rysach i wgłębieniach. Strumyk zdobi się drobnymi kaskadami, tworząc małe, białe kaskady, które nadają całości nutę delikatnej ruchliwości.

Niezliczone kwitnące kępy różowych kwiatów wyrastają spomiędzy korzeni drzew i na brzegach strumyka. Ich intensywny kolor kontrastuje z zielenią otoczenia, tworząc kolorową mozaikę, która wydaje się prawie nierealna.

Wszystko to dzieje się pod niebem, które przecina się z białymi chmurami. Słońce przebija się przez nie, tworząc promienie oświetlające dolinę. Te promienie padają na drzewa, kwiaty i kamienie, nadając im złocisty blask. Chmury przepuszczają światło niczym filtry, tworząc zmienne cienie i plamy światła, które tańczą na powierzchni ziemi, dodając jeszcze większej magii temu pejzażowi.

Wszystko to razem tworzy obraz niezwykłego piękna i tajemnicy – zaczarowanej doliny, w której natura splata się z magią i tworzy harmonijną symfonię dla tych, którzy mają przywilej odkrycia tego urokliwego miejsca.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D