Foto-tapeta – biały wilk (sku:nma/12133-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12133-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta ukazuje czarujący nocny krajobraz, z centralnym punktem stanowiącym księżyc i majestatycznego białego wilka.

Na tle głęboko niebieskiego nocnego nieba wznosi się jasny księżyc, który oświetla cały krajobraz swoim srebrnym światłem. Jego promienie rozpraszają ciemność, nadając otoczeniu magiczny i tajemniczy blask. Księżyc jawi się jako kulisty dysk, unoszący się dumnie na nieboskłonie.

W pierwszym planie tej tapety stoi imponujący biały wilk. Jego futro jest czyste i białe jak śnieg, kontrastując pięknie z ciemnym tłem.

Wokół wilka rozpościera się nocny las, gdzie drzewa i krzewy układają się w cienistą otoczkę. Ciemne kontury drzew tworzą interesujący kontrast z jasnym blaskiem księżyca.

Ta tapeta emanuje spokojem, tajemnicą i majestatem natury. Obecność białego wilka i jego związku z księżycem nadaje tej scenie dodatkową symbolikę i magię. To obraz, który może być źródłem inspiracji i refleksji, a zarazem stanowi piękny hołd dla dzikiej przyrody.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna