Foto-tapeta kwitnące drzewo (sku:nma/12112-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Tapeta przedstawiająca białe kwitnące kwiatuszki na drzewie jest niezwykle urocza i pełna harmonii natury. Głównym elementem tej tapety są delikatne, białe kwiaty, które zdobią drzewo, tworząc wrażenie wiosennej eksplozji życia. Kwiaty te są delikatne i pięknie wyglądają na tle jasno-zielonych liści.

Liście na drzewie są jasno zielone i pełne życia, tworząc kontrast z delikatnymi białymi kwiatami. To zestawienie kolorów dodaje dekoracji świeżości i energii. Listki układają się na gałęziach drzewa w sposób niezwykle harmonijny.

Na tej dekoracji można dostrzec również promienie słoneczne, które przebijają się przez gęste liście i padają na kwiaty oraz liście. To tworzy efekt światła i cienia, który dodaje głębi i trójwymiarowości całemu obrazowi.

Kolejnym pięknym detalem na fototapecie są krople deszczu, które widoczne są na liściach drzewa. To dodaje naturalności i życia całemu obrazowi, sugerując, że deszcz właśnie przeszedł, a natura jest teraz odświeżona i pełna życia.

Ta tapeta jest idealnym wyborem dla tych, którzy pragną wnosić do swojego wnętrza kawałek natury i spokoju. Obraz ten przenosi nas do pięknego ogrodu pełnego kwiatów i świeżego powietrza.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna