Fototapeta z abstrakcyjną kompozycją (sku:nma/12129-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12129-f Kategorie: , ,

Opis

Ta tapeta jest prawdziwym festiwalem kolorów i abstrakcyjnych form, które płynnie przechodzą jedna w drugą. Jej wzór jest hipnotyzujący i pełen życia, a użyte kolory tworzą niesamowitą paletę.

Abstrakcyjne formy na tej tapecie tworzą dynamiczny wzór, który jest zarówno wyrazisty, jak i subtelny. Kształty te wydają się płynnie przechodzić jedne w drugie, tworząc wrażenie ciągłego ruchu i zmiany. Każda forma jest nieco inna, co dodaje tej dekoracji niepowtarzalnego charakteru.

Paleta kolorów jest pełna energii i kontrastów. Czerwony jest intensywny i pasjonujący, pomarańczowy dodaje ciepła i radości, a żółty jest jasny i pełen optymizmu. Fioletowy nadaje nutkę tajemniczości, podczas gdy beże i brązy równoważą całość.

Efekt połączenia tych kolorów jest ekspresyjny i pełen życia. To jakby ogień i słońce tańczyły na tle fioletowych i brązowych konturów, tworząc wrażenie nieustającej eksplozji kolorów.

Ta tapeta jest doskonałym wyborem dla osób, które lubią wyraziste wzory i żywe kolory. Jej abstrakcyjne formy i dynamiczna paleta kolorów dodają wnętrzu energii i charakteru. To idealny sposób na stworzenie pomieszczenia, które wyróżnia się i przyciąga uwagę.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna