Foto-tapeta złoto-czarne liście (sku:nma/12105-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Ta tapeta jest prawdziwym dziełem sztuki, które przenosi nas w malowniczy świat tropikalnych roślin i dzikiej przyrody. Na czystym, białym tle prezentuje się pełen harmonii kontrast kolorów złota i czerni. To połączenie nadaje tapetom wyjątkowego charakteru i elegancji, tworząc zarazem wyrazisty punkt centralny w pomieszczeniu.

Motyw liści tropikalnych roślin, takich jak palmy, monstery czy paprocie, jest głównym elementem wzoru. Liście układają się w harmonijny sposób, tworząc gęsty i bujny las. Ich różnorodne kształty i wielkości dodają głębi wzorowi, tworząc wrażenie autentycznej dżunglowej roślinności.

Kolory złota i czerni wtapiają się w wzór, tworząc efektowne detale. Liście mają delikatne odcienie złota, które przy odpowiednim oświetleniu mogą lekko mienić się, przypominając światło przebijające się przez gęstwinę tropikalnego lasu. Czarne akcenty dodają kontrastu i wyrazistości, podkreślając kontury liści oraz dodając głębi i trójwymiarowości wzorowi.

Ta tapeta nie tylko wprowadza do wnętrza egzotyczny klimat, ale również emanuje spokojem i ukojeniem. Może stanowić doskonałe tło dla różnych aranżacji – od nowoczesnych i minimalistycznych po bardziej klasyczne i eleganckie. To nie tylko dekoracja, lecz prawdziwe dzieło sztuki, które przyciąga wzrok i dodaje unikalnego charakteru każdemu pomieszczeniu.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna