Fototapeta krajobraz fantasy (sku:nma/12122-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12122-f Kategorie: , ,

Opis

Krajobraz opisany na tapecie, zainspirowany twórczością J.R.R. Tolkiena, jest pełen magicznych elementów i przywołuje wrażenie, jakbyśmy stali się częścią Śródziemia. Oto opis tej malowniczej sceny:

W centrum tapety wznosi się majestatyczna, pojedyncza wieża, która jest centralnym punktem całego krajobrazu. Wieża ta jest wysoka i pełna tajemniczych detali architektonicznych.

W oddali, nad doliną, rozciągają się kolejne wieże i budowle, które tonują się w kierunku horyzontu. Te budynki są zbudowane w stylu charakterystycznym dla świata Tolkiena, łącząc w sobie zarówno estetykę elfów, jak i krasnoludów. Domy są osadzone wśród pięknych krajobrazów, zielonych pagórków i drzew, tworząc malowniczą panoramę.

Zachód słońca nad doliną jest spektakularny. Niebo jest oświetlone ciepłymi odcieniami pomarańczu, złota i purpury, tworząc magiczny efekt, który sprawia, że cały krajobraz wydaje się być w ogniu. Promienie słońca rozświetlają wieże i budynki, tworząc grę świateł i cieni, która dodaje głębi i realizmu tej malarskiej scenie.

Ta tapeta przenosi nas do fantastycznego świata Tolkiena, gdzie magia i przygoda są na wyciągnięcie ręki. Jest to doskonały wybór dla miłośników literatury fantasy, którzy chcą wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę tej magii i uroku Śródziemia.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna