Fototapeta czarno-złote arabeski (sku:nma/12120-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12120-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta czarno-złotej arabeski to wyjątkowy wybór dekoracyjny, który doda elegancji i luksusu każdemu wnętrzu. Ta tapeta jest inspirowana sztuką arabską i jest pełna abstrakcyjnych wzorów, które tworzą harmonijne kompozycje na ścianach.

Głównym kolorem tapety jest czarny, który nadaje wnętrzu tajemniczy i luksusowy charakter. Złote arabeski są umiejętnie wkomponowane w ciemny tło, tworząc kontrastujący efekt, który przyciąga uwagę. Wzory na tapetach te są skomplikowane i abstrakcyjne, często przypominają skomplikowane geometryczne kształty, kręgi, liście, lub inne motywy roślinne.

Złote akcenty dodają blasku i bogactwa, tworząc efekt, który może przypominać zdobienia w pałacach i meczetach na Bliskim Wschodzie. Tapeta czarno-złotej arabeski może być wykorzystywana jako tło dla innych elementów dekoracyjnych w pokoju, takich jak luksusowe meble, lustra, czy ozdobne obrazy.

Ta tapeta doskonale sprawdzi się w przestronnych salonach, sypialniach, czy nawet w eleganckich restauracjach. Dodaje ona głębi i charakteru pomieszczeniu, tworząc jednocześnie unikalną atmosferę, która z pewnością zostanie zapamiętana przez wszystkich, którzy odwiedzą to miejsce.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna