Tapeta z zielonymi kwiatami i listkami (sku:nma/12113-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Ta tapeta przedstawia delikatnie zielone liście na gałązkach oraz zielone kwiatuszki, tworząc piękny obraz natury. Wszystko to znajduje się na tle, które jest cieniowane od jasnej zieleni do ciemnej barwy tego koloru.

Liście są subtelne i pełne życia, układają się na gałązkach w sposób harmonijny. Ich delikatna zieleń jest odzwierciedleniem świeżości i natury w pełni rozkwitającej. Liście te tworzą zespół z kwiatuszkami, co sprawia, że tapeta emanuje spokojem i równowagą.

Kwiatuszki dodają tej dekoracji uroku i subtelności. Ich zielone płatki są delikatne, tworząc piękne kontrasty z odcieniami zieleni w tle. Kwiatuszki te są jak małe klejnoty na tle przyrody.

Tło tapety jest niezwykle interesujące dzięki swoim odcieniom zieleni. Począwszy od jasnej zieleni na dole aż do ciemniejszej barwy na górze, tworzy to efekt cieniowania, który nadaje obrazowi głębi i trójwymiarowości.

Ta dekoracja jest doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie spokój, naturę i subtelność. Obraz ten przenosi nas do magicznego ogrodu pełnego delikatnych liści i kwiatuszków, co może dodać uroku każdemu pomieszczeniu.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta SAMOPRZYLEPNA™
Gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory.

Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć delikatnymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna