Fototapeta z kwiatami gruszy (sku:nma/12116-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Tapeta, to prawdziwa poezja natury i wiosennego piękna. Na pierwszym planie ukazuje się w pełnej okazałości kwitnąca gałązka drzewa gruszy. Drzewo to, podobnie jak całe otoczenie, tętni życiem wraz z nadejściem wiosny. Kwiaty na gałązce gruszy rozwijają się w obfitości i pełni swojego uroku. Ich delikatne płatki zdobią gałązkę niczym białe i różowe klejnoty. Każdy z tych kwiatów emanuje świeżością i witalnością.

W tle tej uroczej gałązki drzewa gruszy widzimy zachód słońca. Promienie zachodzącego słońca malują niebo odcieniami pomarańczu i błękitu. To magiczny moment dnia, kiedy dzień schodzi na spoczynek, a noc zaczyna swoje panowanie. Słońce delikatnie oświetla całą scenę, dodając jej ciepła i blasku.

Cały ten obraz jest połączeniem harmonii natury i piękna chwili. Kwitnąca grusza symbolizuje odrodzenie i obietnicę obfitości, która przychodzi wraz z wiosną. Zachód słońca nadaje temu pejzażowi aurę spokoju i romantyzmu. To idealna tapeta dla tych, którzy pragną poczuć się bliżej natury i zanurzyć się w magicznej atmosferze wiosennego wieczoru.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna