Fototapeta botaniczna (sku:nma/12107-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Tapeta, którą opisujesz, jest niezwykle urocza i egzotyczna. Na całym jej powierzchni widnieją liście palm w dwóch głównych kolorach: złotym i zieleni. Te liście palm wydają się być głównym motywem dekoracyjnym tej tapety, tworząc harmonijną i relaksującą atmosferę.

Liście palm w kolorze złotym dodają tej tapetce elegancji i luksusu. Ich złoty odcień lśni delikatnie, co nadaje wnętrzu wyjątkowego blasku. To kolor, który symbolizuje bogactwo i luksus, więc cała tapeta emanuje tymi pozytywnymi aspektami.

Kolor zieleni na liściach palm kontrastuje pięknie z głębokim złotym tłem. Ta zieleni jest intensywna i soczysta, przypominając bujny las deszczowy. Liście są pełne szczegółów, co dodaje teksturę i życia tej tapetce.

Ostatecznie, tapeta ta tworzy wrażenie luksusowej i tropikalnej oazy, gdzie złote liście palm błyszczą na tle zieleni, tworząc przyjemny kontrast kolorystyczny. Jest to idealny wybór, aby dodać wyjątkowego uroku i elegancji do wnętrza, jednocześnie nadając mu subtelnego egzotycznego akcentu.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna