Foto-tapeta droga przez las (sku:nma/12142-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12142-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta przedstawia urokliwy widok drogi prowadzącej przez gęsty las. Drzewa na obu stronach drogi są już dość stare, ich korony tworzą gęsty dach liści, który sprawia, że las jest pełen cienia. Światło słoneczne przedostaje się przez gęste liście i rzuca promienie na drogę. Te promienie tworzą piękne plamy światła na ścieżce.

Stare drzewa, którymi jest otoczona ta droga, charakteryzują się potężnymi pniami i gałęziami, które posiadają liczne zakręty i wydają się tworzyć naturalny tunele. Ich kora ma różne odcienie brązu i zieleni, co dodaje głębi i tekstury krajobrazowi.

Nad malowniczą drogą można dostrzec niebieski skrawek nieba. Jest to jedyny widoczny fragment nieba w tym lesie, który jest w głównej mierze ukryty w cieniu drzew. Niebieskie niebo kontrastuje pięknie z zielenią lasu i tworzy przyjemne wrażenie harmonii z naturą.

Ta tapeta emanuje spokojem i naturą, zapraszając do relaksu i kontemplacji wśród piękna otaczającej przyrody.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna