Foto-tapeta pełnia księżyca (sku:nma/12139-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12139-f Kategorie: , ,

Opis

W centralnej części tapety widzimy kwitnące wiśnie w pełnym rozkwicie. Ich delikatne, różowe kwiaty tworzą gęstą, perfekcyjną koronę drzew, która przykuwa uwagę. Kwiaty wiśni są podświetlone delikatnym blaskiem księżyca, co nadaje im subtelny, romantyczny wydźwięk.

Nad kwitnącymi drzewami wznosi się jasny księżyc w pełni. Jego światło jest tak jasne, że rzuca delikatne cienie na ziemię, dodając głębi i kontrastu całej scenie. Światło księżyca odbija się także na płatkach kwiatów, sprawiając, że wydają się one mienić.

Ogród japoński jest otoczony kamienną alejką, która prowadzi przez rośliny i drzewa. Kamienny ogród jest spokojny i minimalistyczny, z dobrze utrzymanymi kamieniami i tradycyjnymi elementami ogrodowymi. Alejka wiedzie dalej, zachęcając do długich, refleksyjnych spacerów.

Cała sceneria emanuje spokojem, pięknem i harmonią natury. To tradycyjny obraz Japonii, gdzie piękno natury i kultura są ze sobą splecione. Kombinacja kwitnących wiśni, blasku księżyca i kamiennego ogrodu tworzy niezwykły nastrój, który może inspirować i relaksować każdego, kto patrzy na tę tapetę.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna