Tapeta – wielki wybuch (sku:nma/12118-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12118-f Kategorie: , ,

Opis

Ta tapeta jest prawdziwym dziełem sztuki, które zachwyca i fascynuje każdego, kto na nią patrzy. Głównym motywem tej abstrakcyjnej kompozycji jest wrażenie wielkiego wybuchu lub eksplozji, której towarzyszą rozbryzgi kolorowych farb.

Na pierwszy rzut oka, tapeta wydaje się być chaotyczna i pełna energii. Wybuchające kształty i rozbryzgi farb tworzą dynamiczną kompozycję, która wydaje się być w ciągłym ruchu. Barwy są jaskrawe i intensywne, tworząc silny kontrast między sobą. Czerwienie, niebieskie, żółcie, zielone, fiolety i wiele innych kolorów miesza się ze sobą w niepowtarzalny sposób, tworząc wizualną ucztę.

W centrum tapety, tam gdzie wydaje się być źródło eksplozji, można dostrzec punkt, który przyciąga uwagę i nadaje kompozycji pewnego rodzaju harmonię. To miejsce, gdzie kształty zaczynają się rozwijać i rozprzestrzeniać, tworząc efekt wybuchu. Jest to punkt centralny, wokół którego wszystkie kształty i kolory skupiają się, tworząc główny punkt zainteresowania.

Ta tapeta abstrakcyjna jest perfekcyjnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz, gdzie może pełnić rolę nie tylko dekoracji, ale także inspiracji artystycznej. Jej energetyczny charakter i wyraziste kolory dodają pomieszczeniu życia i radości, sprawiając, że staje się ono bardziej dynamiczne i intrygujące.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna