Fototapeta – liście, liście (sku:nma/12114-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Ta tapeta przedstawia egzotyczne liście i rośliny pochodzące ze strefy tropikalnej, utrzymane w beżowych odcieniach, tworząc spokojny i elegancki obraz natury.

Liście i rośliny, które dominują na dekoracji są charakterystyczne dla tropików. Ich kształty są unikalne, a tekstura liści jest zwykle wyrazista. Jednak w tym przypadku, wszystkie te elementy są przedstawione w stonowanych beżowych kolorach, co nadaje ozdobie elegancki i spokojny charakter.

Beżowe tło i odcienie liści i roślin tworzą harmonijną całość. Beżowy kolor symbolizuje spokój, ciepło i ziemię. To tło działa jak neutralna karta, która pozwala egzotycznym roślinom wydobyć się na pierwszy plan, jednocześnie zachowując spokojny i stonowany charakter.

Ta tapeta jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz wnosić do swojego wnętrza kawałek tropikalnego raju, ale jednocześnie zachować elegancki i stonowany wygląd. Obraz ten jest jak spokojna oaza tropikalnej przyrody, która może dodać harmonii i piękna do każdego pomieszczenia.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna