Tapeta miasto fantasy (sku:nma/12121-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12121-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta przedstawiająca widok na fantazyjne miasto w stylu książek J.R.R. Tolkiena jest prawdziwym dziełem sztuki dekoracyjnej, które przenosi nas w magiczny świat pełen przygód i tajemnic. Oto opis tej urokliwej tapety:

Na pierwszy rzut oka, widzimy malownicze miasto, które wydaje się być wyrzeźbione z marzeń i wyobraźni. Wszystkie jego elementy są pełne mistycyzmu i baśniowego uroku. Główną cechą tego miasta jest jego architektura, która przypomina budowle elfów i krasnoludów znane z twórczości Tolkiena.

Widok z tapety ukazuje wspaniałe wieże i zamki wznoszące się ku niebu, zdobione misternymi rzeźbami i ornamentami. Wysokie wieże, kryte złotymi dachami, przebijają niebo, a wokół nich unoszą się lekkie chmurki, nadając całości nieziemski wygląd. Miasto jest osadzone w malowniczym krajobrazie, otoczone bujnymi lasami, potężnymi górami i krystalicznie czystymi rzekami.

Tapeta z widokiem na to fantastyczne miasto to doskonały wybór dla miłośników literatury fantasy, którzy chcą przenieść magię świata Tolkiena do swojego własnego wnętrza. Jest to dekoracja, która z pewnością zaczaruje każde pomieszczenie i pozwoli marzyć o podróżach do fantastycznych krain.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna