Foto-tapeta różowy pejzaż (sku:nma/12148-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12148-f Kategorie: , ,

Opis

Ta urokliwa tapeta przenosi nas w niezwykłą i magiczną scenerię, gdzie przyroda łączy w sobie delikatność i majestat. Na pierwszym planie dominują róże drzewa, które w pełnym rozkwicie prezentują swoje różowe kwiaty. Ich delikatność i piękno tworzą wspaniały kontrast z surowością górskich krajobrazów.

W oddali widać górskie szczyty, które zdają się być niedostępne i niemal nieosiągalne. Ich szaro-grafitowe barwy dodają temu krajobrazowi tajemniczości i powagi. To miejsce wydaje się być odizolowane od świata, zachowując swój dziki urok.

Nad górami unosi się niezwykłe powietrze o różowym odcieniu. To widok naprawdę niezwykły i niecodzienny, który nadaje całemu krajobrazowi wyjątkowego charakteru. Różowe niebo w połączeniu z różowymi drzewami tworzy magiczną atmosferę, która przenosi nas w surrealistyczny świat.

Ta tapeta jest idealnym wyborem dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego otoczenia niepowtarzalny klimat i zaprosić do siebie nutkę magii natury.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna