Foto-tapeta z galopującym koniem (sku:nma/12136-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12136-f Kategorie: , ,

Opis

Na pierwszym planie tapety widać potężnego konia, który biegnie z pełną siłą i gracją po złotych piaskach pustyni. Jego sierść błyszczy się w ciepłym świetle zachodzącego słońca, a jego kopyta unoszą się nad powierzchnią piasku, wydając charakterystyczny dźwięk. Wzrok konia jest skupiony i pełen determinacji, co podkreśla jego wolę i siłę.

Tło stanowi rozległa pustynia, gdzie piaski ciągną się aż po horyzont. Jest to krajobraz o pięknych odcieniach pomarańczy, czerwieni i złota, które pochodzą od zachodzącego słońca. Słońce jest tuż nad horyzontem, jego promienie rozjaśniają niebo i odbijają się od piaszczystej powierzchni, tworząc efekt złocistego blasku.

Chociaż pustynia wydaje się być bezkresna i nieprzyjazna, koniowi udaje się poruszać się przez nią z pełnym wyczuciem i pewnością siebie. To symbol wolności i determinacji, które pozwalają mu przemierzać ten niezwykły krajobraz.

Ta tapeta emanuje atmosferą spokoju, piękna i ducha wolności. Kontrast między potężnym koniem, a otaczającą go przyrodą i zachodem słońca tworzy scenę pełną symboliki i ekspresji. Jest to obraz, który może przypominać o siłach natury i odwadze zwierząt.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna