Fototapeta nocne niebo nad lasem (sku:nma/12138-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12138-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta ukazuje niezwykłą scenerię lasu w kontekście rozgwieżdżonego nieba, gdzie już pojawiają się pierwsze promienie wschodzącego słońca.

W centrum tapety znajduje się gęsty las.

Nad lasem rozciąga się nieskończone niebo, które jest usiane tysiącami migoczących gwiazd. To widok, który zachwyca. Gwiazdy tworzą jasny kontrast z ciemnością lasu, nadając scenerii magiczny i spokojny nastrój.

Na horyzoncie wschodzi słońce, a pierwsze promienie światła przebijają się przez drzewa. Te delikatne promienie wpadają między liście i gałęzie, rzucając ciepłe światło na ziemię. To chwila, kiedy noc ustępuje miejsca nowemu dniu, a scena nabiera nowego życia.

Ta tapeta emanuje spokojem, tajemnicą i pięknem natury. Widok rozgwieżdżonego nieba i wschodzącego słońca nad lasem przypomina o nieustającym cyklu przyrody i pięknie zmieniających się pór roku. To obraz, który może inspirować i wprowadzać w stan zadumy.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta SAMOPRZYLEPNA™
Gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory.

Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć delikatnymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna