Fototapeta NY w abstrakcji (sku:nma/12153-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12153-f Kategorie: , ,

Opis

Fototapeta, wydaje się być fascynującym połączeniem abstrakcji i realistycznych elementów. Na pierwszym planie widzimy postać kobiety, która stanowi centralny punkt kompozycji.

W tle, za postacią kobiety, rozwija się surrealistyczny pejzaż Nowego Jorku. Zamiast tradycyjnych budynków, widoczne są abstrakcyjne konstrukcje stworzone z wielokątów. To unikalne podejście do przedstawienia słynnych wieżowców i architektury miasta. Kolory dominujące w tej części fototapety to brąz, pomarańcz, beż, zgaszona zieleń i biel. Brąz symbolizuje ciepło i solidność, pomarańcz dodaje energii, beż wprowadza subtelność, zieleń odnosi się prawdopodobnie do natury w miejskiej dżungli, a biel symbolizuje nowoczesność i przestronność.

Cała sceneria może emanować atmosferą miejskiego zgiełku i jednocześnie harmonii. Ta fototapeta jest doskonałą kombinacją realizmu i abstrakcji, która może przyciągnąć uwagę i stworzyć wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu, gdzie zostanie umieszczona.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna