Fototapeta zwierzęta nad strumieniem (sku:nma/12147-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Fototapeta przedstawia fascynujący widok na gęsty las, który rozpościera się na pierwszym planie. Drzewa są wysokie i zielone, tworząc gęstwinę nad głowami. Światło słoneczne przenika przez gałęzie, tworząc piękne plamy światła na ziemi i na koronach drzew.

W centrum tej malowniczej scenerii znajduje się spokojny strumień, który leniwie płynie przez las. Woda jest przejrzysta i lśni w promieniach słońca, odbijając otaczający ją krajobraz. Strumień tworzy kamienną kaskadę, która jest otoczona kamieniami i mchem, co dodaje jej naturalnego uroku.

Ale to nie koniec tej opowieści. Nad brzegiem kaskady można zobaczyć dwie piękne sceny: jelenie i lisy. Jelenie stoją tam dumnie, obserwując otoczenie i wykorzystując to spokojne miejsce jako źródło wody. Lisy, z ciekawością w oczach, obserwują to piękne miejsce, być może w nadziei na znalezienie czegoś do jedzenia.

Ta fototapeta przenosi nas w urokliwy i spokojny świat natury, gdzie zwierzęta i rośliny współistnieją w harmonii. To doskonały sposób na stworzenie atmosfery spokoju i ukojenia w Twoim wnętrzu, przywołując jednocześnie piękno dzikiej przyrody.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna