Mroczny obraz z motywem drzew (sku:nma/12075-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na płótnie rozciąga się sceneria o niebywałym klimacie, zdominowana przez ciemne drzewa pozbawione liści. Ta pejzażowa opowieść rozgrywa się w jednokolorowej zabarwieniu szarości, która zaznacza niezwykłą aurę miejsca. Przy pierwszym spojrzeniu może się wydawać, że to opuszczone królestwo, a jednak jeden szczegół wyróżnia się z tej przygniatającej chłodności.

W sercu tego scenerii, jakby jedna iskierka nadziei, wyrasta drzewo z obfitym bukietem czerwonych liści. Jego gałęzie, pomimo że nadal utkane w szarość, zdają się płonąć intensywnym odcieniem czerwieni. Te liście podkreślają się jak rubiny w mrokach, rzucając przyjemne światło na otoczenie i wnosząc stonowany kontrast do inaczej surowej kompletów.

Otaczające drzewo martwe i poszarzałe drzewa stwarzają iluzję odprężenia i stagnacji. Ich gałęzie kłębią się jak czarne korony, unosi się pośród nich aura niepewności i przemijania. W miarę jak wzrok przemieszcza się wokół zbiorów, to wiśniowe drzewo staje się centralnym punktem zainteresowania, jakby podtrzymywało nadzieję w obliczu znikomej barwności.

Kolory szarości stanowią atmosferę nostalgia i zadumy, oddając mroczny klimat tego miejsca. Karminowe liście drzewa są jednak jak kropla krwi w morzu szarości, symbolizując odwagę i przełamanie, które są w stanie zakwitnąć nawet w najtrudniejszych okolicznościach. To obrazeczek, który zdaje się opowiadać historię o kontraście wśród życiem a śmiercią, nadzieją a rezygnacją, tworząc piękno w mroku.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm