Mroczny obraz z motywem drzew (sku:nma/12075-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na płótnie rozciąga się sceneria o niebywałym klimacie, zdominowana przez ciemne drzewa pozbawione liści. Ta pejzażowa opowieść rozgrywa się w jednokolorowej zabarwieniu szarości, która zaznacza niezwykłą aurę miejsca. Przy pierwszym spojrzeniu może się wydawać, że to opuszczone królestwo, a jednak jeden szczegół wyróżnia się z tej przygniatającej chłodności.

W sercu tego scenerii, jakby jedna iskierka nadziei, wyrasta drzewo z obfitym bukietem czerwonych liści. Jego gałęzie, pomimo że nadal utkane w szarość, zdają się płonąć intensywnym odcieniem czerwieni. Te liście podkreślają się jak rubiny w mrokach, rzucając przyjemne światło na otoczenie i wnosząc stonowany kontrast do inaczej surowej kompletów.

Otaczające drzewo martwe i poszarzałe drzewa stwarzają iluzję odprężenia i stagnacji. Ich gałęzie kłębią się jak czarne korony, unosi się pośród nich aura niepewności i przemijania. W miarę jak wzrok przemieszcza się wokół zbiorów, to wiśniowe drzewo staje się centralnym punktem zainteresowania, jakby podtrzymywało nadzieję w obliczu znikomej barwności.

Kolory szarości stanowią atmosferę nostalgia i zadumy, oddając mroczny klimat tego miejsca. Karminowe liście drzewa są jednak jak kropla krwi w morzu szarości, symbolizując odwagę i przełamanie, które są w stanie zakwitnąć nawet w najtrudniejszych okolicznościach. To obrazeczek, który zdaje się opowiadać historię o kontraście wśród życiem a śmiercią, nadzieją a rezygnacją, tworząc piękno w mroku.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D