Obraz dziewczyna o kasztanowych włosach (sku:nma/12011-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

W centrum obrazu widzimy młodą dziewczynę, której urok podkreśla kontrast z otaczającym ją oceanem różowych hortensji. Jej wyraziste, kasztanowe włosy otaczają głowę, dodając uroku całej kompozycji.

Dziewczyna ma delikatne rysy twarzy, a jej skóra wydaje się promienna i świeża, jakby była przypomnieniem wiosny, która właśnie przyszła. Na jej twarzy gości lekki uśmiech, który sugeruje spokój i zadowolenie z chwili spędzonej wśród tej pięknej przyrody.

Różowe hortensje, wspaniałe i bujne, otaczają ją z każdej strony, tworząc harmonijną aurę. Kwiaty są w pełnym rozkwicie, a ich piękno przykuwa uwagę, tworząc wizualny spektakl pełen kolorów. Ich delikatne płatki i intensywny róż zlewają się ze skórą dziewczyny, jakby była częścią natury, której jest żywym i harmonijnym przedstawieniem.

Cały obraz emanuje spokojem, delikatnością i naturalnym pięknem. Młoda dziewczyna w otoczeniu różowych hortensji symbolizuje jedność z naturą, a kasztanowe włosy dodają głębi jej charakterowi, co czyni ją wyjątkową i pełną uroku. To niezapomniane dzieło sztuki, które przywołuje uczucie radości, spokoju i harmonii, a jednocześnie ukazuje piękno natury i ludzkiego piękna.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D