Obraz czerwona aleja (sku:nma/12102-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje malowniczą scenę – czerwoną aleję drzew, która przyciąga wzrok swoją wyjątkową urodą. Drzewa, rozstawione równomiernie wzdłuż alei, wydają się tworzyć naturalny tunel składający się z ich gałęzi. To właśnie kolor tych drzew wyróżnia się na pierwszy rzut oka – ich liście ukazują intensywną czerwień, tworząc wrażenie, jakby cała aleja płonęła ognistymi barwami.

W oddali, gdzie aleja drzew zanika w perspektywie, można dostrzec postać ludzką. Ta postać staje się punktem orientacyjnym, który dodaje głębi i proporcji całej kompozycji. Jej obecność sugeruje, że aleja nie jest pusta – jest to miejsce, które żyje i w którym można spotkać ludzi, którzy przybyli tu w celach rekreacyjnych, spacerowych lub refleksyjnych.

Między czerwonymi drzewami roztacza się zielona trawa, stanowiąc kontrastujący element kompozycji. Kolor trawy jest intensywny i soczysty, tworząc przyjemny kontrast z czerwoną kolorystyką drzew. To właśnie ta zieleń nadaje spokojny i harmonijny charakter całemu otoczeniu, tworząc wrażenie naturalnej równowagi między człowiekiem a otaczającą przyrodą.

Ogólnie rzecz biorąc, obraz przedstawia pejzaż, w którym natura i człowiek współistnieją w harmonii. Intensywna czerwień drzew kontrastuje z zieloną trawą, tworząc wizualny spektakl, który zaprasza do zatrzymania się na chwilę i cieszenia się pięknem otaczającego świata.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D