Obraz czerwona aleja (sku:nma/12102-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje malowniczą scenę – czerwoną aleję drzew, która przyciąga wzrok swoją wyjątkową urodą. Drzewa, rozstawione równomiernie wzdłuż alei, wydają się tworzyć naturalny tunel składający się z ich gałęzi. To właśnie kolor tych drzew wyróżnia się na pierwszy rzut oka – ich liście ukazują intensywną czerwień, tworząc wrażenie, jakby cała aleja płonęła ognistymi barwami.

W oddali, gdzie aleja drzew zanika w perspektywie, można dostrzec postać ludzką. Ta postać staje się punktem orientacyjnym, który dodaje głębi i proporcji całej kompozycji. Jej obecność sugeruje, że aleja nie jest pusta – jest to miejsce, które żyje i w którym można spotkać ludzi, którzy przybyli tu w celach rekreacyjnych, spacerowych lub refleksyjnych.

Między czerwonymi drzewami roztacza się zielona trawa, stanowiąc kontrastujący element kompozycji. Kolor trawy jest intensywny i soczysty, tworząc przyjemny kontrast z czerwoną kolorystyką drzew. To właśnie ta zieleń nadaje spokojny i harmonijny charakter całemu otoczeniu, tworząc wrażenie naturalnej równowagi między człowiekiem a otaczającą przyrodą.

Ogólnie rzecz biorąc, obraz przedstawia pejzaż, w którym natura i człowiek współistnieją w harmonii. Intensywna czerwień drzew kontrastuje z zieloną trawą, tworząc wizualny spektakl, który zaprasza do zatrzymania się na chwilę i cieszenia się pięknem otaczającego świata.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm