Obraz – dmuchawiec o zachodzie słońca (sku:nma/12059-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12059-o Kategorie: ,

Opis

Ten obraz jest poetyckim wyrazem chwili zachwytu nad przyrodą i magią światła. Dmuchawiec, który jest centralnym elementem kompozycji, jest oświetlony złocistymi promieniami zachodzącego słońca, tworząc piękny kontrast pomiędzy jego delikatnością, a intensywnością światła. Cała scena jest nasycona odcieniami pomarańczu i czerwieni, co nadaje jej ciepłego, romantycznego nastroju.

Promienie słoneczne przepływające przez dmuchawiec są wyraźnie widoczne, tworząc iluzję magicznej atmosfery. Są jak widzialne strumienie energii, które rozświetlają otoczenie i dodają kompozycji dynamicznego ruchu. Tworzą one także efekt głębi, gdyż ich blask odbija się od drobinek pyłku i powietrza, tworząc subtelne błyski i migotanie.

Kwiat dmuchawca jest centralnym punktem zainteresowania. Jego pióropusz jest subtelnie podświetlony, ukazując każdy detal jego struktury. Blask słońca sprawia, że nasiona dmuchawca wydają się niemalże wibrować, gotowe do uniesienia się na wietrze w swoją podróż.

Tło może być w tonacji bardziej spokojnego pomarańczu lub delikatnej fioletowej barwy, podkreślając mistyczną aurę całej sceny. Obraz ten oddaje moment przelotny, chwilę magicznego spotkania z naturą, w której światło i natura łączą się, tworząc wrażenie niezwykłego piękna i harmonii.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D