Obraz z portretem młodej kobiety (sku:nma/12004-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym obrazeczku widzę portret młodej kobiety w kapeluszu, który emanuje życiem i radością. Projektant użył żywych, soczystych barw, które wprawiają obserwatora w dobry klimat i dodają energii całej zestawów.

Kobieta na obrazku ma jasną karnację, a jej rysy twarzy są subtelne i neutralne. Jej usta mają lekki uśmiech, a oczy są pełne życia, lśniące kolorem niebieskiego, który harmonizuje z całą paletą odcieni. Jej migoczące oczy są skupione na czymś poza ramami obrazeczku, sugerując, że ma możliwość być zadumana lub zafascynowana czymś wewnętrznym światem.

Obrazeczek emanuje pozytywną energią i uwydatnia urok młodości i beztroski. Portret młodej dziewczyny w kapeluszu ożywa poprzez swojej kolorystyce i pozwala widzowi poczuć magię chwil pełnych radości i kolorów.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm