Obraz japoński pejzaż (sku:nma/12095-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiam przed Tobą urokliwy japoński pejzaż, który przenosi Cię w spokojną krainę harmonii i piękna natury.

Nad spokojną rzeką wznosi się delikatny drewniany mostek, który łączy brzegi i tworzy harmonijne połączenie pomiędzy ludzką twórczością, a dziką przyrodą.

Wokół mostka układa się niewielki ogród, w którym kwitną piękne wiśnie w różowym kolorze. To drzewa sakury, które są jednym z najważniejszych symboli japońskiej kultury. Ich delikatne i pachnące kwiaty tworzą magiczną atmosferę, przywabiając oczarowanych obserwatorów. Każdy kwiat jest jak kropla delikatności, a wiatr unoszący się w powietrzu sprawia, że płatki unoszą się jak spadające gwiazdy, tworząc unikalny taniec przyrody.

Ten obraz japońskiego pejzażu emanuje spokojem, pięknem i harmonią, oddając głębokie zrozumienie relacji między człowiekiem, a przyrodą w kulturze japońskiej.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm