Obraz japoński pejzaż (sku:nma/12095-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiam przed Tobą urokliwy japoński pejzaż, który przenosi Cię w spokojną krainę harmonii i piękna natury.

Nad spokojną rzeką wznosi się delikatny drewniany mostek, który łączy brzegi i tworzy harmonijne połączenie pomiędzy ludzką twórczością, a dziką przyrodą.

Wokół mostka układa się niewielki ogród, w którym kwitną piękne wiśnie w różowym kolorze. To drzewa sakury, które są jednym z najważniejszych symboli japońskiej kultury. Ich delikatne i pachnące kwiaty tworzą magiczną atmosferę, przywabiając oczarowanych obserwatorów. Każdy kwiat jest jak kropla delikatności, a wiatr unoszący się w powietrzu sprawia, że płatki unoszą się jak spadające gwiazdy, tworząc unikalny taniec przyrody.

Ten obraz japońskiego pejzażu emanuje spokojem, pięknem i harmonią, oddając głębokie zrozumienie relacji między człowiekiem, a przyrodą w kulturze japońskiej.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D