Obraz kaskady w lesie (sku:nma/12078-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiam obraz lasu o wyraźnie ponurym nastroju. Otacza go gęsta atmosfera tajemniczości i spokoju, jednakże towarzyszy temu także nutka zagubienia i melancholii. Las ten jawi się jako królestwo natury, które kryje w sobie wiele tajemnic i historii.

W tle widoczne są kaskady, których woda spływa z górnego poziomu na dół, tworząc delikatne strugi, które suną po kamieniach. Szum wody jest niewątpliwie jednym z niewielu dźwięków, które przebijają się przez ogólną ciszę tego miejsca. Woda ma odcień przejrzystej zieleni, co dodaje jej naturalnego charakteru, harmonizując z otaczającym krajobrazem.

Mimo że las wydaje się być spokojny, jest on równocześnie miejscem pełnym ukrytych detali. W miarę jak patrzymy głębiej, dostrzegamy delikatne mchy pokrywające kamienie i pnie drzew oraz porosty tworzące zielone plamy na powierzchni skał. Ta mikroskopijna roślinność dodaje głębi i tekstury temu opuszczonemu, ale wciąż urokliwemu otoczeniu.

W sumie, obraz ten ukazuje las w odcieniach ciemnej zieleni, gdzie natura rządzi swoimi prawami, a spływająca woda tworzy harmonijny, chociaż melancholijny krajobraz. To miejsce przyciąga swoją tajemniczą aurą i pozwala na chwilę oderwania się od codzienności, by zanurzyć się w naturalnym pięknie tego dzikiego, dziedzictwa natury.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D