Obraz kobieta w diademie (sku:nma/12181-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Obraz ukazuje młodą kobietę o delikatnej urodzie. Na jej głowie spoczywa diadem, zdobiony kamieniami półszlachetnymi, które migoczą delikatnym blaskiem. Postać ta zajmuje centralne miejsce na obrazie, emanując spokojem i elegancją.

Tło przedstawia abstrakcyjne, pastelowe wzory, które dodają kompozycji lekkości i subtelności. Kolorystyka wzorów może obejmować różne odcienie pasteli, tworząc harmonijną atmosferę. Abstrakcyjne wzory mogą sugerować uczucie delikatnej abstrakcji, dodając głębi i tajemniczości całości.

Obraz ten wydaje się być połączeniem piękna naturalnego oraz elementów abstrakcyjnych, tworząc unikalny portret, który inspiruje do refleksji i przenosi widza w świat uroku i delikatności.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm