Obraz krajobraz zachodem słońca nad morzem (sku:nma/12050-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na malowniczym obrazie ukazuje się urokliwy widok zachodu słońca nad spokojnym morzem. Słońce jest już nisko na horyzoncie, unosząc się jak olbrzymi, złoty dysk nad powierzchnią tafli wody. Jego blask promieniuje wzdłuż powierzchni morza, tworząc magiczne i niemal nierealne efekty.

Woda mieni się różnymi odcieniami błękitu i turkusu, ukazując kolorowe smugi na powierzchni. Światło słońca odbija się w delikatnych falach,

Niebo w tle jest prawdziwym spektaklem natury. Płonie intensywnymi odcieniami pomarańczu, czerwieni i różu. Tworzy to wrażenie, jakby niebo stanowiło płonący sufit nad morzem, a słońce było źródłem tego olśniewającego blasku. Promienie słoneczne rozpraszają się na tle niebieskiej atmosfery, tworząc delikatne przejścia między kolorami i dodając głębi całości.

To magiczne widowisko jest jednocześnie pełne spokoju i ekscytującej energii. Widz może się zanurzyć w tym chwilowym pięknie natury, gdzie światło, kolory i ruchy łączą się w perfekcyjnej harmonii. Zachód słońca nad morzem to chwila, która przypomina nam o pięknie świata i jego niezwykłym zdolności do tworzenia niezapomnianych widoków.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D